D.O.S.B. 1.Yol H7 Parsel Orhanlı PK: 34956 TUZLA / İSTANBUL
0216 394 25 25

TÜM ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN. TİC .LTD. ŞTİ.

5

2024 yılı itibariyle 29.yılımızı kutluyoruz. Bildiğiniz üzere uzun bir süre tartı aletleri sektöründe danışman, şirket ortağı olarak faaliyette bulunduktan sonra, 1995 yılında, eşim Seyhan İstanbullu ile beraber Tüm Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd. Şirketini sizlerden aldığımız güven ve destekle kurduk. Bugün de ilk günün heyecanı ve tüm TEM dostları ile birlikte bir aile olarak büyümeye, teknolojik yenilikler yapmaya ve müşteri isteklerini en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz.

Tüm Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak bizler, sizlerden aldığımız güven ve destekle kurduk. Bugün de ilk günün heyecanı ve tüm TEM dostları ile her alanda yeniliklere, değişime, piyasa şartlarına daha fazla uyum gösteren bir firma olma hedefindeyiz. Bu aşamada sizlerden alacağımız geri dönüşler, istekler, beklentiler çok önemli.

Firmamız 25’den fazla mühendisten oluşan Ar-Ge kadrosu ile kendi teknolojisini geliştirmekte, mümkün olduğunca yerli malzemeler kullanarak ürün portföyünün %90’ını kendi olanakları ile tasarlayıp üretmektedir. Ürettiği ve ithal ettiği elektronik terazi, baskül ve özel tartım ekipmanlarını yine kendi bayileri aracılığıyla tüm Türkiye’ye sağlamakta ve Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Afrika’dan Rusya’ya 30’u aşkın ülkeye ihraç etmektedir.

Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş ürünleri olan Tüm Elektronik Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti, “TEM” markası ile üretim ve satış yapmaktadır. “TEM” markası elektronik tartı aletleri sektöründe bilinen ve tercih edilen bir markadır. 30 yıldan fazla bir süredir tartı aletleri sektöründe uzmanlaşan firmamız, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Markaya yönelik temel hedefimiz ise, Türkiye’de olduğu gibi, yurtdışında da kalitesi ile öne çıkan bir dünya markası olmaktır.

TEM’in tasarım, üretim ve hizmet anlayışının bütününü kapsayan kalite yaklaşımı; 2000 yılında TS EN45501 Kalite Standardı Belgesi, 2004 yılında ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgesi, 2005 Kasım ayında ürünlerine AB Tip Onay Belgesi alması ile uluslararası platformda belgelendirilmiştir. 2006 yılından itibaren CE’li ve Yeşil M’li ürün imalatına başlamıştır. TEM, 2012 yılında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’ni kurarak kalite belgelerine eklemiştir. Ulusal ve uluslararası kalite ve ürün standartlarına yönelik çalışmalarına İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerini de ekleyerek devam etmektedir.

Kalite politikalarından biri olan “Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini esas almak” anlayışıyla hareket eden, müşteri beklentilerinin önemine inanan TEM, yurtiçinde sahip olduğu pazar payı hâkimiyetinin gerektirdiği sorumluluk bilinciyle büyümeye devam etmektedir.

TEM; 220g’dan 50 tona kadar farklı kapasitelerde, müşteri isteklerine bağlı olarak değişen özel ebat ve özelliklerde ürün çeşitliliği sunmaktadır. Standart tartım, fiyat hesaplayan, sayıcı, fiş ve etiket basan ürünler ile sektörlere özel çözümleri müşteri isteklerine göre kendi Ar-Ge bölümü ile geliştirebilmektedir. Böylece teknolojik gelişmeleri takip ederek, farklı yazıcı modelleri ve bilgi işlem cihazları ile haberleşebilecek şekilde gereken birçok farklı bağlaşım seçeneğini ürünlerine entegre edebilmektedir.

Size sunduğumuz fiyat listemizde; barkodlu terazi modelleri, hassas tartım terazileri, yeni tip baskül modelleri, farklı boyutlarda ve kapasitelerde platform seçenekleri, yazıcı modelleri, load cell modelleri gibi birçok yeni ürün de yer almaktadır.

TEM, kardeş firmaları TEMATİK ve TEMPA ile birlikte ortak çalışmalar da yapmaktadır. TEMATİK; Barkod okuyucu-yazıcılar, otomatik etiketleme makinaları, RF-ID uygulamaları, kablosuz iletişim ekipmanları ve uygulama yazılımları ile üretim takibi gibi konularda çalışmaktadır. TEMPA; ise otomatik sıvı dolum sistemleri, tartımlı konveyör uygulamaları, hareketli tartım sistemleri, tarım ve hayvancılık alanında sektörel çözümler gibi konularda üretim yapmaktadır. TEM, TEMATİK ve TEMPA ile olan ortak çalışmaların yarattığı sinerji ile sizlerin saha otomasyonu gereksinimlerini karşılamak için komple çözümler sunmaktadır.

Tüm Elektronik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., TEM marka güvencesini, 500’ü aşkın yetkili bayisi, 200’ü aşkın yetkin teknik servisi ve 40’dan fazla yurtdışı temsilcisi ile, satış ve satış sonrası hizmetleri sağlamaktadır. Bayi, teknik servis, yurtdışı temsilcileri ve son kullanıcılardan gelen her türlü sorun ve önerileri değerlendirerek en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. TEM, sistemli ve planlı çalışması, sürekli yenilikçilik anlayışı, toplam kalite yönetimi, yönetimde tam katılımcılığı, personelin düzenli ve sürekli eğitimi, tedarikçilerle işbirliği, müşteri memnuniyeti ile sektöründe liderliğini korumaya devam edecektir.